Tím Arriba

Ľuba Retzerová - Výroba

„Sladké pochúťky sú od malička mojou vášňou. V kuchyni dokážem naplno oceniť dobré jedlo, preto vytváram také kreácie, o ktorých si myslím, že sú vo svojej kategórii tie najchutnejšie, a vytvoria tak nezabudnuteľný gurmánsky zážitok pre každého zákazníka. Mojou ambíciou je vytvárať produkty prvotriednej kvality a chuti, ktoré ocenia i zástancovia zdravého životného štýlu. Pri pečení sa riadim zásadou kvality na úkor kvantity, ale s vedomím, že pri ochutnaní ktoréhokoľvek dezertu zabudnete na svet okolo Vás a ponoríte sa do samotnej chuti, ktorá sa rozplýva na jazyku.

Vďaka trojročnej praxi cukrárky v Zürichu (Švajčiarsko) a Allensbachu (Nemecko) som mala možnosť vidieť precíznosť, kvalitu, hygienu na pracovisku a európske cukrárske umenie v rôznych podobách. Každý cukrár sa „podpíše“ pod chuť svojich produktov, a ja pevne verím, že z našej ponuky si určite nájdete tú svoju. Pri ozdobách uprednostňujem jednoduchosť a moderný štýl tohto umenia. Nepoužívam konzervačné látky a samotnú farbu používam len pri zdobení.

Neustálym samovzdelávaním pôvodnej anglickej a nemeckej odbornej literatúry sa snažím o zlepšovanie produktov, postupov, prezentácie a komunikácie s Vami, mojimi zákazníkmi.“ 

 

Viera Retzerová - Ekonomika

Veľký dôraz kladieme na kvalitu produktov a naše služby. Moje skúsenosti s vedením firmy môžem naplno zúžitkovať, aby sa firma neustále zlepšovala. Taktiež potrebujeme od Vás, našich zákazníkov spätnú väzbu, na čo sa veľmi teším.

Máme v úmysle vytvoriť stabilnú značku Arriba®. Náš slogan „Pôžitok v každom kúsku“ myslíme uvážlivo a zodpovedne.

Sme tu pre Vás a pre Vaše šťastné okamihy.